ZobaczDom.pl

Meus II

Witam,
z niecierpliwością czekam aż w sprzedaży pojawi się projekt Meusa II. W związku z tym mam pytanie kiedy to nastąpi?

Spośród tych setek projektów jakie przejrzałem, Meus II to jak dotąd projekt domu najbliższy moim wyobrażeniom i oczekiwaniom - prosty układ, nieskomplikowany dach, pomieszczenia w ilości i usytuowaniu takim jak chcę i chyba najmniej rzeczy do zmiany żeby uzyskać wymarzony efekt.

Zależy mi na tym, żeby wykorzystać jak największą powierzchnię poddasza (na cele raczej rekreacyjne niż mieszkalne), w związku z tym mam drugie pytanie: czy architekt adaptujący mi ten projekt miałby łatwą (i w miarę tanią) możliwość zaadaptować na poddasze także powierzchnię nad garażem?

A trzecie pytanie jest takie: czy według Waszej oceny architekt adaptujący mógłby w miarę równie łatwo i tanio zaprojektować strop i poddasze także nad salonem? Wiem, że to pytanie brzmi jak świętokradztwo, ponieważ jednym z uroków tego domku jest wysoki salon, ale chciałbym to wiedzieć na wszelki wypadek.

Wasze projekty naprawdę jako jedne z nielicznych bardzo trafiają mi do gustu - Zimorodka i Rudzika brałem pod uwagę już wcześniej, ale brakowało mi właśnie tego, co znalazłem w Meusie II: schodów oraz poddasza uwzględnionych już w projekcie gotowym.

Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź.

© Copyright W.M. Pracownia Projektowania Miasta. Wszelkie prawa zastrzeżone  | o Pracowni | nagrody | kontakt | Ciekawe strony | Mapa strony