ZobaczDom.pl

Zmiany w projektach

Zmiany w projekcie

 

Projektant adaptacji może wprowadzić zmiany w projekcie zgodnie z potrzebami inwestora. Zmiana materiałów budowlanych, aranżacji wnętrza, sposobu wykończenia i zmiany w instalacjach wewnętrznych nie wymagają zgody autora projektu, natomiast zmiany architektoniczne budynku, jego bryły, elewacji i wymiarów mogą być dokonane za zgodą autora projektu gotowego.

Służymy bezpłatnymi konsultacjami jak najlepiej zaadoptować projekt do potrzeb budującego, ale w myśl prawa budowlanego projektant adaptacji przejmuje wszystkie wynikające z ustawy obowiązki i uprawnienia łącznie z odpowiedzialnością za cały projekt.

Zmiany mogą być dokonane przez autorów projektów, lub przez dowolnego architekta np. dokonującego adaptacji projektu do działki. Zgoda na zmiany wydawana jest bezpłatnie.

 

Konsultacje i porady

 

Prowadzimy bezpłatne porady i konsultacje związane z realizacją według naszych projektów, zastosowanych technologii, kosztów budowy lub zmian w projekcie. Doradzimy, jaki wybrać projekt i jak dom usytuować na działce.

 

Zapraszamy do pracowni na bezpłatne konsultacje.

 

arch. Paweł Wład. Kowalski

© Copyright W.M. Pracownia Projektowania Miasta. Wszelkie prawa zastrzeżone  | o Pracowni | nagrody | kontakt | Ciekawe strony | Mapa strony